IK Dětské kovové odrážedlo – výběr barev

659 

IK Dětské kovové odrážedlo – výběr barev IK IK Dětské kovové odrážedlo – výběr barev 659 Kč

Popis produktu

Dětské odrážedlo je perfektním řešením pro ty nejmenší, jak se naučit jezdit na kole co nejplynuleji!

Výjimečně nízká hmotnost kola a chybějící pedály znamenají, že se mladí cyklisté naučí držet rovnováhu rychleji než na klasických kolech, protože jim to bude činit menší problém! Neustálé hlídání rovnováhy pomůže dítěti rozvíjet schopnost vyvážit tělo a pomůže zlepšit motorickou koordinaci!

Z nízké hmotnosti kola budou těžit i rodiče – vzít malé dvoukolo na procházku a přenést ho, když už batole jízda omrzí, bude mnohem jednodušší a méně zatěžující!

Plně otočný volant umožní získat maximální kontrolu nad balančním kolem a vytvořit si správné návyky a dovednosti, které se budou v budoucnu hodit při jízdě na skutečném kole!

Okouzlující design kola upoutá pozornost každého dítěte a vybízí ho k jízdě!

odrážedlo je zajímavý způsob jak povzbudit děti k pohybu, který pozitivně ovlivní jejich vývoj a zdraví a vytvoří vhodné návyky!

Rám kola je vyroben z velmi odolných materiálů, díky kterým bude vašemu batoleti sloužit dlouhou dobu, i když je začátek dobrodružství těžký a plný pádů!

Kolo má mnoho důležitých a užitečných funkcí, které dětem pomohou získat správné návyky potřebné při správné jízdě na kole!

Rukojeti řídítek jsou vyrobeny z velmi měkkého materiálu, díky kterému budou jemné ručičky malých cyklistů chráněny před jakýmikoliv kuřími oky a odřeninami. Rukojeti mají navíc protiskluzovou texturu!

Neuvěřitelný jízdní komfort zajistí také měkké, speciálně profilované sedátko, které cyklistu podpoří a pomůže jim překonat obrovské vzdálenosti na procházkách!

Navíc lze nastavit výšku řídítek a sedátka, díky čemuž bude perfektně přizpůsobeno velikosti a preferencím malých cestovatelů!

 

– nastavení výšky řídítek,
– lehká konstrukce,
– měkké, ergonomické sedlo,
– nastavení výšky sedáku,
– Kolečka z odolné EVA, lze je používat doma (neškrábe podlahy),
– Protiskluzové rukojeti řídítek.

+ Samolepky jsou součástí

 

Další vlastnosti: Výrobce IK. Barva Růžová. Hmotnost 1,8 kg. Maximální nosnost do 35 kg. Doporučená výška 80-108 cm. Výška k řídítkům 48-57 cm. Výška sedu 31-40 cm. Kolo (šířka x délka) 39,5 cm x 80 cm. Průměr kola 28 cm. . .

Katalogové číslo: AF638254202 Kategorie: , , , Štítky: ,
Výrobce:IK

Související produkty