mamido Auto na dálkové ovládání R/C Audi R8 LMS 1:14 bílo-červené

1 409 

mamido Auto na dálkové ovládání R/C Audi R8 LMS 1:14 bílo-červené mamido mamido Auto na dálkové ovládání R/C Audi R8 LMS 1:14 bílo-červené 1409 Kč

Popis produktu

Hledáte dokonalý dárek pro syna na narozeniny? Ministr hraček Vám nabízí toto jedinečné autíčko na dálkové ovládání značky Audi! Autíčko na dálkové ovládání Audi R8 LMS v měřítku 1:14 je model vyrobený na základě licence Audi, autíčko je reprodukováno v nejmenších detailech. Je to velmi krásný a rychlý model. Na silnici vypadá silueta vozu lehká a dynamická. Odpružení zajišťuje hladkou jízdu. Ještě větší potěšení ze hry přináší zářící přední i zadní světla, které se rozsvítí při pohybu autíčko značky Audi. Tato multifunkční hračka rozvíjí koordinační a motorické dovednosti dítěte. Šikovné dálkové ovládání poskytuje řízení vpřed i vzad, stejně jako otáčení doprava a doleva. Dálkově ovládané autíčko: Značka: Audi Měřítko: 1:14 Gumová kola dokonale napodobují pneumatiky Svítící efekty Rozměry auta na dálkové ovládání: 31 x 15.5 x 8.5 cmRozměry balení: 43. x 17.5 x 23 cm Autíčko je napájeno 5 bateriemi “AA” 1.5V a dálkové ovládání je napájedo 2 bateriemi “AA” 1.5V (nejsou součástí balení). Certifikace CE.

Další vlastnosti: Věk 6+. Barva Bílá. Materiál Kov. Barva Červená. Licence Audi. Určení Pro kluky. Hmotnost 0,88 kg. Věk od 6 let. Model Závodní auto. Značka Audi. Výška 15,5 cm.

Katalogové číslo: L-6025 Kategorie: , ,
Výrobce:mamido

Související produkty