mamido Auto na dálkové ovládání R/C Ferrari LaFerrari Aperta 1:14 černé

1 290 

mamido Auto na dálkové ovládání R/C Ferrari LaFerrari Aperta 1:14 černé mamido mamido Auto na dálkové ovládání R/C Ferrari LaFerrari Aperta 1:14 černé 1290 Kč

Popis produktu

Perfektně navržený model Ferrari LaFerrari Aperta vyrobený s maximální pozorností k detailu. Vozidlo je vyrobeno z vysoce kvalitního plastu ABS a nejvyšší kvality mechanických a elektronických součástek. Automobil je extrémně manévrovatelný, ovladatelný a dynamický. Má gumová kola, která imitují pneumatiky a LED světla. Přední část vozidla má zabudované tlumiče nárazů. Pohodlné držení dálkového ovladače zajišťuje řízení vpřed a vzad, stejně jako otáčení vpravo a vlevo. Ve spodní části vozidla je spínač zapnutí / vypnutí. Auto je věrným zobrazením skutečných modelů vozidel. Auto je poháněno 5 AA bateriemi (není součástí dodávky). Hračka je určena pro děti nad 6 let a má certifikát CE. Sada obsahuje: – auto – dálkové ovládání Rozměry: -balení: 3 cm x 25,5 cm x 18 cm -auta:  cca 34 cm x 15 cm x 8,5 cm.

Další vlastnosti: Věk 6+. Barva Černá. Materiál Plast. Licence Ferrari. Určení Pro kluky. Hmotnost 0,9 kg. Věk od 6 let. Model Sportovní auto. Značka Ferrari. Výška 15 cm. Šířka 8,5 cm.

Katalogové číslo: R-ZRC_75800_CZ Kategorie: , ,
Výrobce:mamido

Související produkty