mamido Auto na dálkové ovládání R/C Mercedes Arocs 1:14 červené

1 419 

mamido Auto na dálkové ovládání R/C Mercedes Arocs 1:14 červené mamido mamido Auto na dálkové ovládání R/C Mercedes Arocs 1:14 červené 1419 Kč

Popis produktu

Hledáte dokonalý dárek pro syna na narozeniny? Ministr hraček Vám nabízí toto jedinečné autíčko na dálkové ovládání značky Mercedes! Autíčko na dálkové ovládání Mercedes Arocs v měřítku 1:14 je model vyrobený na základě licence Mercedes-Benz, autíčko je reprodukováno v nejmenších detailech. Je to velmi krásný a rychlý model. Na silnici vypadá silueta vozu lehká a dynamická. Odpružení zajišťuje hladkou jízdu. Ještě větší potěšení ze hry přináší zářící přední i zadní světla, které se rozsvítí při pohybu autíčko značky Mercedes. Tato multifunkční hračka rozvíjí koordinační a motorické dovednosti batolete.  Šikovné dálkové ovládání poskytuje řízení vpřed i vzad, stejně jako otáčení doprava a doleva. Dálkově ovládané autíčko: Značka: Mercedes-Benz Měřítko: 1:14 Gumová kola dokonale napodobují pneumatiky Světelné efekty Rozměry auta na dálkové ovládání: 36 x 12 x 17 cm Rozměry balení: 48 x 17 x 23.5 cm Autíčko je napájeno 5 bateriemi “AA” 1.5V a dálkové ovládání je napájeno 2 bateriemi “AA” 1.5V (nejsou součástí balení). Certifikace CE.

Další vlastnosti: Věk 6+. Barva Červená. Materiál Plast. Licence Mercedes. Určení Pro kluky. Hmotnost 1,1 kg. Věk od 6 let. Model Míchačka na beton. Značka Mercedes. Výška 17 cm. Šířka 12 cm.

Katalogové číslo: L-6026 Kategorie: , ,
Výrobce:mamido

Související produkty