mamido Dálkový ovladač na elektrická vozítka BMW X6, S2388 2,4GHz

399 

mamido Dálkový ovladač na elektrická vozítka BMW X6, S2388 2,4GHz mamido mamido Dálkový ovladač na elektrická vozítka BMW X6, S2388 2,4GHz 399 Kč

Popis produktu

Dálkové ovládání 2.4 GHz pro vozidla poháněná baterií Popis ovladače: “P” – tlačítko umožňující zastavení vozidla (při stisknutí, pedál plynu ani dálkové ovládání nefunguje) pro odblokování stiskněte znovu “P” “S” – tlačítko pro ovládání rychlosti „frequency“ – tlačítko uprostřed pro spárování dálkového ovladače s autem Pokyny pro synchronizaci ovladače: Vložte baterie do dálkového ovládání. Při vypnutém automobilu stiskněte a podržte na dálkovém ovladači tlačítko „frequency“ .Jakmile dioda začne blikat tlačítko pusťte, zapněte autíčko, pokud kontrolka přestane blikat v čase nastartování autíčka, znamená to úspěšné spárování. V opačném případě, vytáhněte baterie z ovladače a opakujte pokyny párování od začátku. Jak vybrat dálkový ovladač pro vaše elektrické vozítko? Upozornění: Dálkové ovladače nejsou univerzální a kompatibilní se všemi elektrickými vozítky. K jednotlivým modelům elektrických vozítek jsou určité dálkové ovladače. Vyberte dálkový ovladač, který bude s vaším vozítkem kompatibilní: Porovnejte, zda je tvar a přední strana vašeho ovladače stejná jako u ovladače na našem e-shopu. Na zadní straně ovladače je označení typu ovladače, což je kombinace písmen a čísel. Pokud je toto označení stejné na vašem ovladači i na e-shopu, zvolíte ten správný dálkový ovladač pro vaše vozítko. V případě, že si nejste jistí výběrem dálkového ovladače, kontaktujte nás e-mailem. Abychom Vám mohli pomoct přiložte fotografie případně označení řídící jednotky autíčka. Jedná se o krabičku pod sedadlem nebo pod kapotou, do které jsou zapojeny konektory motorů, baterie atd. Označení může vypadat například takto: JR1758RX 12V, CSG4A, RX18 12V, SX1888 apod. Označení se může nacházet na přední straně jednotky případně z boční strany nálepkou.

Další vlastnosti: Model Jeep Raptor S2388. Model BMW X6 JJ2199. Model Mercedes LS628. Stav zboží Nové. Model Buggy S2588. Model City Ride S2188. . . . . .

Související produkty