mamido Dětská elektrická motorka BMW Policie s majákem

5 190 

mamido Dětská elektrická motorka BMW Policie s majákem mamido mamido Dětská elektrická motorka BMW Policie s majákem 5190 Kč

Popis produktu

Dětská elektrická motorka BMW Policie je určena pro všechny malé ochránce. Pomáhá dětem v rozvoji řidičských schopností a rovnováhy. Je výborným doplňkem na procházky s rodinou nebo při trávení času na zahradě. Motorka je vybavená předními LED světly a majákem. Vozidlo má rychlost od 3 do 6 km/h a bylo navrženo pro všechny děti starší 3 let. O bezpečnost se postarají boční kolečka a automatická brzda, která vozidlo zastaví po spuštění nohy z plynového pedálu. Balení obsahuje baterii i nabíječku. Technické parametry: Výkon: 2x35W Baterie: 12V 7Ah Převodovka vpřed Rozměry vozidla: 112 x 62 x 76 cm Rozměry sedadla: 23 x 15 cm Průměr kol: 32 cm Rychlost: 3-6 km/h Hmotnost vozidla: 16 kg Maximální nosnost: 30 kg Doba nabíjení: 8 hodin Doba jízdy: cca 1 hodina Automatická brzda po spuštění nohy z plynového pedálu Vybavení: Měkká EVA kola Plastová sedačka Přední LED světla Maják Hudební panel: MP3, USB Klakson Úložný prostor (brašny)

Další vlastnosti: Věk 2+. Barva Bílá. Materiál Plast. Barva Černá. Určení Pro kluky. Baterie 12V 7Ah. Rychlost 3-6 km/h. Motor 2x35W. Typ vozítka motorky. Věk od 2 let. Vlastnosti S balančními kolečky.

Katalogové číslo: J-PA0282 Kategorie: , ,
Výrobce:mamido

Související produkty