mamido Dětská kuchyňka se zvuky a tekoucí vodou růžová + světla

1 189 

mamido Dětská kuchyňka se zvuky a tekoucí vodou růžová + světla mamido mamido Dětská kuchyňka se zvuky a tekoucí vodou růžová + světla 1189 Kč

Popis produktu

Kuchyňka pro malé kuchaře v moderním stylu. Zajímavá a návyková hra, která napodobuje činnosti dospělých. V kuchyňce jsou dvě plotýnky a čtyři otočné knoflíky. Z obou hořáku vycházejí zvuky a světla. Dalším vybavením je digestoř s lampou a zvuky, navíc obsahuje tlačítko s 12 melodiemi. A co dítě uchvátí nejvíc? Kohoutek s opravdovou tekoucí vodou. Jak je to možné? Kuchyňka obsahuje nádobu s čerpadlem, kde vodu jednoduše nalejete. Funkce kuchyňky: Potraviny mění svou barvu ve studené vodě Během vaření se uvolňuje pára Zvuky při vaření Kohoutek, ze kterého teče voda Trouba Lednička Mnoho tlačítek se zvuky Sada obsahuje: Kuchyňské náčiní Prostírání Dva hrníčky Hrnce Potraviny Rozměry: Kuchyňka 53,5 x 23 x 76 cm Balení 54 x 47 x 14,5 cm Potřebné baterie 6 x AA 1,5V (nejsou součástí balení). Barva doplňků kuchyňky: růžová.

Další vlastnosti: Barva Růžová. Materiál Plast. Určení Pro holky. Šířka 53,5 cm. Hloubka 23 cm. Vlastnosti Zvukové efekty. Vlastnosti Svítící efekty. Vlastnosti Tekoucí voda. Příslušenství Varná deska. Příslušenství Trouba. Příslušenství Potraviny.

Katalogové číslo: L-7072 Kategorie: , , ,
Výrobce:mamido

Související produkty