mamido Dětské odrážedlo Lorenzo s nafukovacími koly černé

1 899 

mamido Dětské odrážedlo Lorenzo s nafukovacími koly černé mamido mamido Dětské odrážedlo Lorenzo s nafukovacími koly černé 1899 Kč

Popis produktu

Dítě, které ještě není připraveno jezdit na klasickém kole, se snadno může učit právě na tomto odrážedle. Dětské odrážedlo učí motorickou koordinaci a umožňuje získat dovednosti v oblasti rovnováhy těla. Odrážedlo je skvělá hračka, která povzbuzuje děti k fyzické aktivitě. Dokonale kombinuje vlastnosti hračky a vozidla, což umožňuje skvělou zábavu při procházce.Tenký rám, pohodlné sedlo a řídítka s gumovou rukojeti pro pevné uchopení. Dětské odrážedlo je namontováno na ultralehkých gumových kolech, díky kterým je pohyb na něm bezpečný a pohodlný. Rám odrážedla je vyroben z oceli, zatímco ráfky jsou vyrobeny z hliníku, díky čemuž je konstrukce opravdu stabilní. Sedadlo je vyrobeno z hnědé ekologické kůže, díky čemuž je pohodlné. Rozměry odrážedla: délka: 89 cm výška od země k řídítkům: 54 cm výška od země k sedadlu (minimum): 33 cm výška od země k sedadlu (maximum): 45 cm váha odrážedla: 3,6 kg váha balení: 4,4kg Rozměry balení: 79 cm x 15 cm x 42,5 cm Zatížení: 25 kg Velikostně odrážedlo odpovídá věku od 1,5 do 4 let.

Další vlastnosti: Věk 1+. Barva Černá. Určení Pro kluky. Určení Pro nejmenší. Typ vozítka Odrážedlo. Věk od 1 let. Vlastnosti Rostoucí. Vlastnosti Lehké. Vlastnosti S nastavitelným sedlem. Typ odrážedla Kolo. Druh kol Nafukovací.

Katalogové číslo: L-5276 Kategorie: , ,
Výrobce:mamido

Související produkty