mamido Dětský projektor na malování jednorožec růžový

359 

mamido Dětský projektor na malování jednorožec růžový mamido mamido Dětský projektor na malování jednorožec růžový 359 Kč

Popis produktu

Přenes svět dětství plný snů a kreativity pomocí našeho projektoru na malování s roztomilým motivem jednorožce. Tento kouzelný set nejen rozvíjí umělecké dovednosti, ale také poskytuje praktické funkce, které promění každý okamžik v nezapomenutelné dobrodružství.
Set obsahuje 4 nožičky umožňující vytvoření praktického stolečku nebo ležící tabule, přizpůsobitelné pohodlí a potřebám malého umělce. S třemi disky obsahujícími různé vzory, nabízí až 24 jedinečných motivů k vykreslení, inspirující k nekonečným kreativním experimentům.
Kromě toho, v sadě jsou 12 barevných fixů, blok na kreslení a hadřík, tvořící kompletní umělecký set. Toto není pouze způsob, jak rozvíjet kreslířské schopnosti, ale i jak probudit fantazii a vášeň pro tvorbu.

Pro provoz je zapotřebí 3x baterie typu 1.5V AA, které nejsou součástí setu.

Rozložené rozměry stolku:

40 cm x 28 cm

Rozměry obalu:

29,5 cm x 24 cm x 9,5 cm

Certifikováno CE a kompatibilní s normou EN71. Určeno pro děti starší 3 let.

Další vlastnosti: Věk 3+. Určení Pro holky. Barva Růžová. Stav zboží Nové. Výška 24 cm. Šířka 10 cm. Doporučený věk 3. Doporučený věk 4. Doporučený věk 5. Potřebné baterie 3 x 1,5 AA. Věk od 3 let.

Související produkty