Mamido Mamido Dětská kuchyňka XXL s dřezem a tabulí 65 dílů růžová

1 490 

Mamido Mamido Dětská kuchyňka XXL s dřezem a tabulí 65 dílů růžová Mamido Mamido Mamido Dětská kuchyňka XXL s dřezem a tabulí 65 dílů růžová 1490 Kč

Popis produktu

Multifunkční dětská kuchyňka s vybavením. Kuchyňka má dřez ,ke kterému lze připojit tekoucí voda, osvětlené hořáky se zvuky vaření a smažení a otočné knoflíky. Dětská kuchyňka má hudební panel a otevírací troubu a obsahuje spoustu doplňků, potravin a nádobí. V kuchyňce se také nachází vařič vajec, který vydává zvuky. Za hořákem visí křídová tabule, kde si dítě může psát své recepty. Funkce dětské kuchyňky: světýlko pod zvukovým panelem zvukový panel zvuky smažení a vaření pára možnost připojení tekoucí vody otevírací lednice otevírací trouba hodiny s ručičkami Balení obsahuje: velká kuchyňka křídová tabule křída houbička vařič vajec hodiny s ručičkami hrnec s poklicí pánev krabička miska džbán na čaj 2 šálky solnička, pepřenka, cukřenka mléko 4 čokolády, 3 sušenky, 4 talířky zelenina a ovoce na suchý zip lžičky, vidlička, nože, naběračka, cedník, lopatka potraviny: vajíčka, krevety, rajčata, okurky, paprika, banán Rozměry kuchyňky: výška 93,5 cm šířka 71 cm hloubka 28,5 výška ke kuchyňské lince 45 cm balení 67 x 48 x 19 cm Certifikace CE. Pro děti od 3 let.

Další vlastnosti: Věk 3+. Barva Růžová. Materiál Plast. Určení Pro holky. Věk od 3 let. Výška pracovní desky 45 cm. Šířka 71 cm. Hloubka 28,5 cm. Vlastnosti Zvukové efekty. Vlastnosti Svítící efekty. Vlastnosti Tekoucí voda.

Katalogové číslo: S-889-162 Kategorie: , , ,
Výrobce:mamido

Související produkty