Mamido Mamido Magic kreativní panel s vrtačkou 151 dílů

439 

Mamido Mamido Magic kreativní panel s vrtačkou 151 dílů Mamido Mamido Mamido Magic kreativní panel s vrtačkou 151 dílů 439 Kč

Popis produktu

Praktické pouzdro  Sada se skládá z 151 prvků, které dostanete v praktickém pouzdře. Jednotlivé části lze použít k vytvoření různých instalací, 3D budov, strojů atd. Barevné bloky mají různé tvary, můžete jej uspořádat podle svého konceptu a tvořit obrázky. Učení hrou Hra rozvíjí manuální dovednosti, představivost a motorickou koordinaci. Hrou se batole učí rozpoznávat barvy, tvary a učí se manipulovat s předměty. Obsah balení Kufřík (30 x 24 x 6 cm) Konstrukční díly v různých tvarech: čtverec, trojúhelník, kruh Šroubky pro zašroubování konstrukce Vrtačka na baterie Šroubovák Klíč Info Hračka je určena pro děti od 3 let. Vrtačka je napájena dvěma 1,5V AA bateriemi,  Baterie nejsou součásti balení.

Další vlastnosti: Věk 3+. Barva Bílá. Materiál Plast. Barva Červená. Barva Modrá. Určení Pro kluky. Určení Pro holky. Věk od 3 let. Typ stavebnice Kreativní. Barva Oranžová. Barva Zelená.

Katalogové číslo: S-598 Kategorie: , ,
Výrobce:mamido

Související produkty