mamido Sada na tetování se třpytkami a štětci 187 motivů

459 

mamido Sada na tetování se třpytkami a štětci 187 motivů mamido mamido Sada na tetování se třpytkami a štětci 187 motivů 459 Kč

Popis produktu

Tato velká sada na tetování je určena pro děti, které milují tvoření a vyjádření své kreativity jedinečným způsobem! Otevírá dveře do fascinujícího světa uměleckých dobrodružství pro nejmenší.
Tato sada je skvělým doplňkem pro jakékoli dětské události, od narozeninových oslav až po rodinná setkání. Tetování vytvořené pomocí této sady nejsou jen uměleckým ozdobením, ale také formou vyjádření vlastní jedinečnosti a stylu.
Proces tvorby tetování je jednoduchý a bezpečný. Stačí vybrat design ze široké škály šablon, nanést lepidlo na vybrané místo a poté použít štětec k aplikaci barevných třpytek a vytvořit tak efektní kompozice. Různé barvy mohou dodat tetováním mnoho rozmanitosti.
Sada obsahuje všechny potřebné prvky pro hru, včetně šablon, lepidla, lepících diamantů, flitrů a štětců.
Sada obsahuje:

187 šablon
36 třpytek
3 lepidla
Lepící diamanty
5 štětců

Rozměry balení:

22 cm x 12 cm x 6 cm

 
Sada má certifikát CE, splňuje normu EN71 a je určena pro děti starší 5 let.

Další vlastnosti: Věk 5+. Určení Pro holky, Pro kluky. Stav zboží Nové. Výška 12 cm. Šířka 6 cm. Doporučený věk 5. Doporučený věk 6. Doporučený věk 7. Doporučený věk 8. Doporučený věk 9. Věk od 5 let.

Související produkty