mamido Skládací pyramida Jednorožec s 8 barevnými kroužky 29cm x 14cm x 14cm

149 

mamido Skládací pyramida Jednorožec s 8 barevnými kroužky 29cm x 14cm x 14cm mamido mamido Skládací pyramida Jednorožec s 8 barevnými kroužky 29cm x 14cm x 14cm 149 Kč

Popis produktu

Pyramida složená ze 8 různě barevných kroužků je fascinující hračka, která nejen okouzlí vaše dítě svým půvabem, ale také poskytne skvělou příležitost k vzdělávání a rozvoji důležitých dovedností. Úkolem dítěte je seřadit kroužky ve správném pořadí, od největšího po nejmenší.
Během hry s pyramidou budou děti mít možnost nejen skvěle se bavit, ale také rozvíjet mnoho důležitých dovedností. Učení spojené s logickým myšlením, pohybovou koordinací, trpělivostí, kreativitou, představivostí a manuálními dovednostmi je zaručeno. Pyramida je univerzální hračkou pro hraní doma, na zahradě nebo dokonce i během koupele, díky své odolnosti a snadné čistotě. 
Potěšte své dítě nezapomenutelnými dobrodružstvími a učením s naší pyramidou s žirafou! Nepředstavuje jenom hračku, ale i magickou bránu do světa objevů a kreativity!
 
Rozměry pyramidy:

29 cm x 14 cm x 14 cm

Má certifikaci CE a je v souladu s normou EN71. Určeno pro děti starší 12 měsíců.

Další vlastnosti: Věk 12m+. Určení Pro holky, Pro kluky. Stav zboží Nové. Výška 29 cm. Doporučený věk 1. Doporučený věk 2. Věk od 1 let. . . . .

Katalogové číslo: L-17541 Kategorie: , ,
Výrobce:mamido

Související produkty