mamido Sportovní auto Blaze na dálkové ovládání RC

649 

mamido Sportovní auto Blaze na dálkové ovládání RC mamido mamido Sportovní auto Blaze na dálkové ovládání RC 649 Kč

Popis produktu

Sportovní Auto Blaze Car – Oranžové R/C 295 dílků
Stavebnice je perfektním výběrem pro všechny tvůrčí děti, které dosáhly 6 let a fascinuje je skládání a rozebírání hraček na základní díly. Tato zajímavá činnost pomůže rozvíjet barevnou představivost dítěte, zároveň zlepšující jeho manuální a technické dovednosti, stejně jako šikovnost a zručnost. Navíc model pro samostatnou montáž vylepší logické myšlení a trpělivost dítěte, zároveň jej uklidní.
Stavebnice obsahuje 295 dílků vyrobených z bezpečných a certifikovaných materiálů. Bloky jsou odolné a velmi snadno se spojují. Vozidlo se ovládá pomocí dálkového ovládání nebo aplikace, která umožňuje jízdu dopředu/dozadu a otáčení na stranu. Dálkové ovládání funguje na frekvenci 2,4 GHz. Je vybaveno stálým podvozkem, na kterém můžeme postavit daný model. Všechna vozy mají velká, flexibilní gumová kola, díky kterým mohou přejít přes lehké překážky a drží se povrchu.
Auto má perfektně popsaný návod k obsluze a je ovládáno pomocí aplikace v telefonu! Lze ji snadno stáhnout skenováním QR kódu. Je kompatibilní s Androidem verze 8.0 a IOS verze 12.0.
Druhou možností je ovládání z dálkového ovladače, potřebujete dvě baterie AA 1,5 V, nejsou součástí balení. Do auta je třeba vložit tři baterie 1,5 V AA, nejsou součástí balení.
Technické údaje:
– dílky: 295
– maximální rychlost přibližně 3,5 km/h
– dosah: přibližně 25 m
– dálkové ovládání 2.4G
– návod k obsluze
Velikost vozidla:
20 cm x 5,5 cm
Velikost balení:
35 cm x 24 cm x 6 cm
Všechny součásti, které jsou součástí této hračky, jsou vyrobeny z bezpečných, certifikovaných materiálů. Tato stavebnice má certifikát CE, je tedy ideálním dárkem pro děti – hlavně ty, které dosáhly 6 let. Je důležité na to upozornit, protože balení obsahuje mnoho malých dílků.

Další vlastnosti: Potřebné baterie AA. . . . . . . . . . .

Katalogové číslo: L-12811 Kategorie: , ,
Výrobce:mamido

Související produkty