mamido Vojenské letadlo na dálkové ovládání MIG-25 air force

449 

mamido Vojenské letadlo na dálkové ovládání MIG-25 air force mamido mamido Vojenské letadlo na dálkové ovládání MIG-25 air force 449 Kč

Popis produktu

Tento model vojenského letadla na dálkové ovládání bude skvělou volbou pro všechny letecké nadšence, také vám umožní vstoupit do světa nebeských bitev. Dítě si bude moci poprvé vyzkoušet, jaké to je, sedět u ovladačů letadla. Hračka bezstarostně vyplní dlouhé večery, rozvíjí dětskou představivost a rozšíří znalosti o tom, jak se letadla vznášejí na obloze.  Vojenské letadlo se pohybuje dopředu, dozadu, otáčí se. Může být ovládán pilotem, který je ve tvaru kormidla. Frekvence, na které vysílá, je 40 MHz. Vytvořte si dráhu a vydejte se na dobrodružství. Součástí balení: vojenské letadlo ovladač pro dálkové ovládání Rozměry: dálkově ovládané letadlo: 27 cm x 23 cm x 9 cm dálkový ovladač:16 cm x 14 cm x 4 cm Vojenské letadlo je napájeno třemi 1,5V AA bateriemi (nejsou součástí), dálkový ovladač je napájen dvěma 1,5V AA bateriemi. Hračka má certifikát CE a odpovídá normě EN 71. Je zabalena v krabici s průhledným skleněným okénkem, takže je ideální jako dárek.

Další vlastnosti: Věk 3+. Barva Šedá. Materiál Plast. Určení Pro kluky. Hmotnost 0,8 kg. Věk od 3 let. Model Letadlo. Výška 9 cm. Šířka 23 cm. Délka 27 cm. Motiv Vojáci.

Katalogové číslo: L_-9549 Kategorie: , ,
Výrobce:mamido

Související produkty