mamido Vzdělávací hudební piano pro děti se zvířátky v angličtině

389 

mamido Vzdělávací hudební piano pro děti se zvířátky v angličtině mamido mamido Vzdělávací hudební piano pro děti se zvířátky v angličtině 389 Kč

Popis produktu

Hudební klavír pro děti určený k výuce angličtiny je inovativní pedagogická hračka s motivy zvířat na louce. Speciálně navržený pro malé anglicky mluvící studenty, klavír umožňuje zábavné a interaktivní učení spojením zvuků, písmen a zvířat.
Na klavíru jsou klávesy označené písmeny od A do H, což usnadňuje učení anglické abecedy. Každé písmeno je spojeno s konkrétním zvířetem a příslušným zvukem. Dítě tak nejen poznává písmena, ale také se učí jejich správné výslovnosti a spojení s konkrétními zvířaty.
Při stisknutí jednotlivých kláves dítě slyší název písmene a zvuk příslušného zvířete. Tím se nejen rozvíjejí jazykové dovednosti, ale také se stimuluje sluch a citlivost k okolním zvukům.
Motiv louky se zvířátky přidává k vzdělávacímu zážitku prvek potěšení a kreativity. Dítě si může představit přenesení do barevné louky, kde potkává různá sympatická stvoření a získává nové jazykové dovednosti.
 
Rozměry klavíru:

23 cm x 21 cm x 4 cm

Rozměry balení:

29 cm x 24 cm x 6 cm

Zvukové a světelné efekty jsou napájeny třemi bateriemi 1,5 V AA, které nejsou součástí balení. Produkt má certifikaci CE a je v souladu s normou EN71. Hračka je určena pro děti starší 3 let.

Další vlastnosti: Věk 3+. Určení Pro holky, Pro kluky. Stav zboží Nové. Výška 24 cm. Šířka 6 cm. Potřebné baterie 3 x AA (nejsou součástí balení). Věk od 3 let. . . . .

Katalogové číslo: L-17271 Kategorie: , ,
Výrobce:mamido

Související produkty