Matrace Ahorn Navis Rozměr: 80×190 cm

11 400 

Matrace Ahorn Navis Rozměr: 80×190 cmAhorn Matrace Ahorn Navis Rozměr: 80×190 cm 11400 Kč

Popis produktu

Matrace Ahorn Navis

Objevte Navis, matraci, která transformuje váš spánek na klidnou plavbu skrze noční vlny pohody. Tato trojvrstvá matrace kombinuje pevnou LS pěnu s pružnou HR pěnou s antidekubitními průřezy a vrcholí vrstvou pěny s GelTouch efektem, jež váš spánek obaluje do hedvábné měkkosti. Zónovaná struktura poskytuje podporu vašemu tělu přesně tam, kde je to nejvíce potřeba, zatímco luxusní potah Modena je přátelský k vaší pokožce i planetě. Vyplujte každou noc směrem ke hvězdám s matrací Navis.

Potah: pratelný potah Modena – potah z látky Modena s vyváženou směsí Modalu a polyesteru, je mimořádně hebký na dotek a snadno udržovatelný. Schopnost regulovat vlhkost, hladká struktura, odolnost vůči bakteriím. Potah je po celém obvodu opatřen zipem, pro snadné praní lze potah rozdělit na 2 části. Separační návlek mezi jádrem a potahovou látkou zabraňuje přetáčení potahu. Pratelný na 60°C.

  
Materiál: GelTouch pěna, HR pěna LS studená pěna s antidekubitními průřezyZóny: 5Tuhost: 2Nosnost: 150 kgVýška matrace: 24 cmPotah: pratelný potah Modena Doporučené uložení: pevný nebo lamelový rošt či polohovací lamelový roštZáruka na jádro: 7 let
Je možnost na zakázku vyrobit atypický rozměr dle Vašeho přání vždy platba předem. Některé obrázky mohou být ilustrační.

Další vlastnosti: Výrobce Ahorn. . . . . . . . . . .

Katalogové číslo: AF843538817 Kategorie: , , ,
Výrobce:Ahorn

Související produkty