Maxi Postel z masivu Evropa 180 x 200 cm – barva + matrace Relax + rošt

7 021 

Maxi Postel z masivu Evropa 180 x 200 cm – barva + matrace Relax + rošt Maxi Maxi Postel z masivu Evropa 180 x 200 cm – barva + matrace Relax + rošt 7021 Kč

Popis produktu

Zcela nová postel vyrobená z borovicového masivu o síle 25 – 28 mm. Součástí balení je také laťkový rošt. Celá postel je dvakrát lakována dvakrát, a to bezbarvým ekologicky a zdravotně nezávadným lakem. Postele, které jsou nabízeny v provedeních jako je olše, dub a ořech jsou nejdříve mořeny v určitých odstínech a poté dvakrát lakovány průhledným lakem. Barevná provedení si můžete zvolit jednotlivě.

Postele jsou stabilní a pevné s nosností 120 kg. U dvoulůžek se šířkou 120×200 cm – 180×200 cm je nosnost postele 240 kg.
Rošt tvoří 12 příček spojených textílií po dvou stranách a jsou vyrobeny z borovicového masivu. Mezery mezi příčkami jsou cca 8 cm široké.

Při zvolení matrace bonelové a taštičkou je nutné, aby mezera mezi rošty činila maximálně 3 cm, proto doporučujeme při zvolení takových matrací do mezer mezi jednotlivými příčkami roštu vložit rošt druhý.
Součástí balení této postele je také kvalitní matrace vyrobená z PUR pěny střední tvrdosti T25. Na výrobu této matrace byla použita tvrzená, tepelně zpracovaná PUR pěna. Jádrem matrace tvoří středně tvrdá polyuretanová pěna o tvrdosti T25, která vyhovuje největšímu procentu obyvatelstva. Výška matrace činí 10 cm a její nosnost je 110 kg. Potah matrace je snadno snímatelný díky zipům, tudíž lze vyprat, a to na 60 °C. Materiál matrace má certifikát Oeko – Tex 100.

Sestavení a montáž postele je velmi jednoduché. Pomocí šroubů, zajišťovacích matic a dřevařských kolíků postavíte dvě čela postele naproti sobě a vložíte mezi ně z každé boční strany bočnice, na kterých jsou zároveň namontovány podklady pro připevnění roštu. U dvojpostelí se šířkou 120×200 – 180×200 se navíc vkládá tzv. pátá středová noha, která podpírá střed postele v polovině roštů. Součástí kompletního šroubení je samozřejmě i montážní klička.
Rozměrové značení postele zároveň určuje velikost otvoru pro matraci (rozměr matrace).

Další vlastnosti: Výrobce Maxi. Venkovní rozměry 188×205 cm. Síla materiálu 2,6 cm. Barva dřeva Ořech. . . . . . . .

Katalogové číslo: AF397229658 Kategorie: , , , Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Výrobce:Maxi

Související produkty