PCo Komoda Desano – Dub Ribbeck

5 929 

PCo Komoda Desano – Dub Ribbeck PCo PCo Komoda Desano – Dub Ribbeck 5929 Kč

Popis produktu

Elegantní komoda Desano ze stejnojmenné kolekce nábytku v kombinaci dvou dekorů Dub Ribbeck/Černý kámen s koženými úchytky s mosazným kováním dodá interiéru atraktivní vzhled.

Komoda je široká 154 cm, nabízí praktický úložný prostor v podobě šesti zásuvek.

Každý kus nábytku z kolekce Desano je velice stabilní, jelikož je umístěn na vysokých kovových nohách v černé barvě. Korpus je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky o tloušťce 16 mm v kombinaci dvou dekorů – Dub Ribbeck/Černý kámen

Dvířka a zásuvky jsou zpracovány z pevné MDF desky zakončeny odolnou ABS dýhou s tichým zavíráním. Dvířka a zásuvky se otevírají pomocí kožených úchytek s mosazným kováním. 

* Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, součástí balení je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku, včetně přehledného návodu, díky němuž bude složení hračka pro každého.

 

Další vlastnosti: Výrobce PCo. Celková hloubka 39 cm. Celková šířka 154 cm. Materiál MDF, ABS. Tloušťka dřevotřískové desky 16 mm. Dekor Dub Ribbeck, Černý kámen. Systém otevírání dvířek a zásuvek Push to open. Celková výška 88,7 cm. Materiál nohou Kov. Materiál úchytek Kůže. .

Katalogové číslo: AF570184023 Kategorie: , , Štítky: , , , , ,
Výrobce:PCo

Související produkty