PSK Předsíňová stěna LUMO

2 669 

PSK Předsíňová stěna LUMO PSK PSK Předsíňová stěna LUMO 2669 Kč

Popis produktu

Představte si nejen moderní, ale také funkční kus nábytku, který se stane středobodem Vaší předsíně – moderní předsíňovou stěnu LUMO. Tento kousek nábytku je dokonalým spojením moderních prvků v dekoru Sonoma s kovovými úchytkami.

Předsíňová stěna je široká 90 cm, nabízí dostatek úložného prostoru v podobě skříňky na boty a závěsného věšáku (3x věšák, zrcadlo a horní police).

Každý kus nábytku z kolekce LUMO je velice stabilní. Korpus je vyroben z kvalitní laminované dřevotřísky o tloušťce 16 mm v dekoru Sonoma.

Dvířka a zásuvky jsou zpracovány z pevné MDF desky zakončeny odolnou ABS dýhou s tichým zavíráním. Dvířka a zásuvky se otevírají pomocí kovových úchytek.

ROZMĚRY PŘEDSÍŇOVÉ STĚNY:

mceclip0-93.jpg?1678278702

Předsíňová stěna je součástí kolekce LUMO, která ve svém systému obsahuje více druhů produktů, které můžete použít samostatně nebo je libovolně kombinovat i s jiným nábytkem z naší nabídky. 

Kolekce LUMO je dostupná také v dekoru:

mceclip1-27.jpg?1678275513
Bílá

BARVA DEKORU – Sonoma:

  mceclip4-2.jpg?1678275639
Sonoma

* Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, součástí balení je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku, včetně přehledného návodu, díky němuž bude složení hračka pro každého.

Další vlastnosti: Výrobce PSK. Součást balení zrcadlo, věšák, skříňka na boty, police. Dekor Sonoma. Počet kartonů 1. Montáž Dodáváno v demontu. Materiál Lamino. Celková výška 180 cm. Celková šířka 80 cm. Celková hloubka 26 cm. Způsob otevírání a zavírání dvířek Úchytky. .

Související produkty